اخبار

حمایت از طرح های حوزه فرزند آوری، درمان ناباروری و سلامت مادر و کودک

حمایت از طرح های حوزه فرزند آوری، درمان ناباروری و سلامت مادر و کودک

بر اساس قانون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی از طرح های مرتبط با حوزه فرزند آوری، درمان ناباروری و سلامت مادر و کودک حمایت بعمل می آورد.

ادامه مطلب
اولویت های پژوهشی کمیته طرح صیانت از جمعیت

اولویت های پژوهشی کمیته طرح صیانت از جمعیت گالری

به استحضار همکاران عزیز می رساند پیرو جلسات مشترک با معاونت محترم بهداشتی و معاونت تحقیقات و بنا بر سیاست های ابلاغی بالادستی در خصوص بررسی وضعیت و سیاستگذاری در خصوص صیانت از جمعیت، یکسری از اولویت های پژوهشی مرتبط با موضوع مطرح و در قالب نامه ذیل به صورت فوریت به مراکز تحقیقاتی دانشگاه از جمله مرکز SDH ارسال شده است. با توجه به اولویت این عناوین از شما اساتید و محققان برجسته تقاضا داریم متناسب با علایق خود عناوین فوق را در قالب پروپوزال طراحی و به کارشناس مرکز ارجاع دهید تا با تسریع تصویب و جهت عقد قرارداد به معاونت بهداشتی ارجاع گردد. منتظر همکاری شما عزیزان هستیم با سپاس

ادامه مطلب
چهلمین شورای پژوهشی مرکز SDH

چهلمین شورای پژوهشی مرکز SDH گالری

چهلمین شورای پژوهشی مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت دانشگاه با حضور حداکثر اعضا و با بررسی چهار طرح بارگذاری شده در سامانه توسط پژوهشگران، مرتبط با عناوین و اولویتهای مرکز SDH روز سه شنبه ۱۲ بهمن ماه ۱۴۰۰ برگزار گردید. در این جلسه پژوهشگران از پرسشنامه طرح تحقیقاتی خود دفاع نمودند سپس پیشنهادات و اصلاحات خواسته شده توسط اعضای شورا به مجریان طرح جهت اعمال تغییرات و تکمیل پروپوزال گفته شد.

ادامه مطلب

عضو هیات علمی مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت جزو برگزیدگان سیزدهمین جشنواره علمی اجرایی بهداشت محیط کشور شد گالری

در آیین اختتامیه سیزدهمین جشنواره علمی اجرایی بهداشت محیط که روز چهارشنبه ۲۴ آذرماه در کاشان برگزار شد از برگزیدگان این جشنواره تقدیر شد. جناب اقای دکتر عبداله درگاهی عضو هیات علمی مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت اردبیل توانستند جزو برگزیدگان سیزدهمین جشنواره علمی اجرایی بهداشت محیط کشور شوند. این موفقیت را به ایشان و جامعه علمی دانشگاه تبریک عرض می نماییم.

ادامه مطلب